Central Location Gym Hot Tub Villa San Diego

San Diego
Location Gym Hot Tub * San Diego

Central Location Gym Hot Tub Villa San Diego

3221 Copley Avenue, San Diego, Verenigde Staten Kaart weergeven
De 158 m² Central Location Gym Hot Tub Villa San Diego ligt op 500 meter afstand van Saint Didacus Catholic Church en is geschikt voor maximaal 7 gasten.
Het vakantiehuis is 1 km verwijderd van Ken Cinema, evenals in de buurt van de Blind Lady Ale House gelegen. De nabijgelegen uitgaansgelegenheden zijn onder andere Divisionary Theatre, gelegen op wandelafstand van ongeveer 25 minuten. Central Location Gym Hot Tub Villa is op ongeveer 4 km van San Diego Zoo gesitueerd.
Een waterkoker, een koelkast en keukengerei zijn aanwezig in een keuken van deze accommodatie. DAO Fu met Aziatische gerechten bevindt zich binnen een paar straten van de 3-badkamer villa. De luchthaven San Diego International ligt op 5 km van deze villa, en Adams Avenue & Boundary Street bushalte vinden gasten op slechts 600 meter afstand.
+ Meer - Minder
Hoofdvoorzieningen
  • Gratis Wi-Fi
  • Gratis parkeren
  • Fitness/Gymzaal
  • Spa en ontspanning
  • Airconditioning
  • Geen dieren toegestaan
  • + Meer

Kaart

Toeristische attracties in

San Diego
Bezienswaardigheden
  • Snapdragon Stadium - 2,2 km
  • Artisan Row - 3,5 km
  • Hillcrest San Diego - 4,4 km
  • LA Jolla - 4,7 km
  • San Diego Zoo - 4,2 km
Luchthavens
  • Luchthaven San Diego International Airport - 11 km
Treinstations
  • Coaster Santa Fe Station - 7 km

Kamers en beschikbaarheid

Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • Gratis WiFi in openbare ruimtes
  • Gratis parkeren
  • Huisdieren zijn niet toegestaan
  • Rookdetectors

Eten

  • Elektrische waterkoker
  • Droger
  • Keukengerei

Sport en recreatie

  • Ligstoelen
  • Barbecuefaciliteiten
  • Jacuzzi
  • Fitnesscentrum

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Patio
  • Tuinmeubelen
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Wasmachine
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV
  • Bordspellen
Hoofdvoorzieningen
  • Gratis Wi-Fi
  • Gratis parkeren
  • Fitness/Gymzaal
  • Spa en ontspanning
  • Airconditioning
  • Geen dieren toegestaan

Hotelbeleid

Inchecken: van 16:00 tot 23:59
Uitchecken: tot 10:00
Licentienummer609281,STR-01363L
Voer uw datums in
Voer uw datums in
Zo 25 Oct
Ma 26 Oct
Gasten
Hotels in San Diego aan het zoeken